Paslanmaz Tank Fiyatları

Paylaş
Mahmut DOĞAN - 29 April 2021

EN UYGUN PASLANMAZ TANK FİYATLARI

Paslanmaz tanklar kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Su depolanmasından diğer likit gıdalara ve kimyasallara kadar birçok ürünün depolanmasını en iyi şekilde yapmaktadır. Sektöre ve kullanılan ürüne göre farklı ebatlarda üretilen kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Paslanmaz tank fiyatları ebatlarına ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Paslanmaz Tank Fiyatları

Depo alanının büyüklüğüne göre yatay veya dikey olarak kullanılan tankların yanında prizmatik tanklar da üretilmektedir. Her üç şekli de kullanıcının talebine göre üretici firmadan talep edilir. 500 litreden 100.000 litreye kadar birçok hacimde paslanmaz tank üretimi yapılmaktadır. Son derece sağlam ve uzun ömürlü olan tanklar, ürün kalitesini ilk günkü gibi muhafaza etmekte ve uzun süre aynı kalitede depolanmasını sağlamaktadır. Paslanmaz tank fiyatları tankın hacmine ve üretiminde kullanılan malzemenin niteliğine göre değişir.

Paslanmaz Tank Özellikleri

  • Paslanmaz iç yüzeyi ile kir tutmaz ve bakteri üretmez. Bu özelliği ile son derece sağlıklıdır.
  • İhtiyaca göre onlarca ebatta üretilen ve her talebe cevap veren depolama çeşididir.
  • Ücret bakımından paslanmaz tank fiyatları son derece ekonomik olup uygun ödeme seçeneklerine sahiptir.
  • Yatay, dikey ve prizmatik şekli ile her depoya uyum sağlar.
  • Montajı kolay ve kısa sürelidir.

Ürünlerinizi uzun bir süre sorunsuz bir şekilde muhafaza etmek ve ekonomik fiyatlarla bir tank sahibi olmak istiyorsanız paslanmaz tanklar en doğru seçim olacaktır. Paslanmaz tank fiyatları gerek ekonomik olması bakımından gerekse uygun ödeme şekilleri bakımından son derece hesaplı ve sağlıklı tanklar olarak ilk tercihler arasındadır.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var