Kullanıcı Rehberi

Paslanmaz depoların kullanım alanları
Paslanmaz su deposu ürünlerimiz farklı kullanım alanlarına sahiptir. Deponun üretiminde kullanılan paslanma yapmayan krom sac gövdesi ile siteler, kreşler ve fabrikalarda temiz içme suyu deposu olarak kullanmak için ideal yapıdadır. Özellikle temiz içme suyu depolamak ve uzun süreli su kullanımı sağlayabilmesi sayesinde tercih edilen paslanmaz depo ürünlerimiz farklı sıvı depolama işlemleri içinde kullanılabilmektedir.
Detaylı Gör
Paslanmaz Tank Fiyatları
Paslanmaz tanklar kullanım alanı bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Su depolanmasından diğer likit gıdalara ve kimyasallara kadar birçok ürünün depolanmasını en iyi şekilde yapmaktadır. Sektöre ve kullanılan ürüne göre farklı ebatlarda üretilen kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Paslanmaz tank fiyatları ebatlarına ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterir.
Detaylı Gör
Krom Tank Fiyatları
Krom tanklar; zeytinyağı üretiminden süt ve süt ürünlerine, alkollü içki imalatından kimya sektörünü kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Zeytinyağı endüstrisinde kullanılan krom tank fiyatları; 4.000 TL ile 60.000 TL arasında bir değişkenlik göstermektedir. Zeytinyağının kendisine has özelliklerini kaybetmeden hijyenik koşullarda saklanmasını sağlayan krom tanklar hem üretim hem de depolama aşamasında kullanılmaktadır.
Detaylı Gör
Krom Su Tankı Fiyatları
Krom su tankının kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Paslanmaz ve dayanıklı krom su tankları, suyun tadını ve kokusunu bozmayan yapısı ile son derece kaliteli bir depodur. Krom su tankı fiyatları tank çeşidine göre değişmekte, 500 litreden 100.000 litreye kadar değişen ebatları ile farklı fiyatlandırılmaktadır.
Detaylı Gör
Krom Su Deposu Fiyatları
Su depoları temiz, bakteri üretmeyen ve suyun kalitesini uzun süre muhafaza eden kalitede olmalıdır. Krom su depoları insan sağlığı için en etkili su depolamayı sağlayan dayanıklı ve hijyenik ürünler olarak tercih edilmektedir. Krom su deposu fiyatları ölçülerine göre değişmekte ve her depoya uygun ebatlarda müşterilere sunulmaktadır. Deponuza uygun krom su deposu fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilir, dikey, yatay veya prizmatik su depolarından birini seçerek su depolama sorununuza profesyonel bir çözüm bulabilirsiniz.
Detaylı Gör
Paslanmaz Depo
Karmod, uzun yıllara dayanan bilgi birikimiyle Paslanmaz Depo sektöründe de iddialı. 500 litreden 100.000 litreye uzanan geniş ürün yelpazesiyle su, süt, meyve suyu, zeytinyağı, sirke, pekmez, çikolata, kimyasal madde, asit, glikoz, mazot gibi ürünlerin depolanmasında kullanıcılara yeni alternatifler sunmaya devam etmektedir. Karmod krom depolar yatay, dikey seçenekleriyle her alana yatay, dikey ve prizmatik olmak üzere uygun şekil ve ebatta kullanıcılara sunulmaktadır.
Detaylı Gör
Çelik Su Deposu
Paslanmaz Çelik AISI 304 veya 316 saçtan üretmekte olduğumuz yatay ve dikey su ve çeşitli ürünleri depolayıp, karıştırabileceğiniz paslanmaz tank ve fiyatları konusunda bilgilendirmemiz. Krom Nikel alaşımlı 1.kalite AISI 304 (opsiyonel olarak 316) saç'dan imal etmekte olduğumuz, yatay ve dikey 30.000 litreye / 30 Tona kadar depolarımız mevcuttur.
Detaylı Gör
Krom Depolar
En dar alanlardan en geniş depolara kadar her yere uyumlu modelleri ile likit ürünlerin depolanmasında etkili bir çözüm olan krom depo seçeneği, dayanıklılığı ve sağlıklı olması ile tercih edilen bir depo şeklidir. Su ve benzeri şeyleri depolamak yeterli değildir. Depoda bekletilen ürünün ilk günkü kalitesinde muhafaza edilmesi çok önemlidir. Krom depo bunun için profesyonel çözümler sunan bir depodur.
Detaylı Gör
Paslanmaz Tanklarda Depolama Çözümleri
Paslanmaz tanklarımızda farklı sıvıları depolayabilirsiniz. Paslanmaz tanklarda depolama çözümü olarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firmamız depolama çözümü sürecinde paslanmaz tankların tasarım, mühendislik, satış, üretim ve saha montajı gibi hizmetlerini de projelendirmelere göre yapmaktadır.
Detaylı Gör
İstanbul Paslanmaz Su Deposu Üretimi
İstanbul paslanmaz su deposu üretimlerimiz Tuzla içerisinde yer alan üretim tesislerimizde uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sağlık ve hijyen söz konusu olduğunda paslanmaz su deposu ürünlerinde koku yapmayan, bakteri üretmeyen, darbelere ve korozyona dayanıklı, sızdırmaz depo ürünleri ile firmamız tercih edilmektedir.
Detaylı Gör
Paslanmaz Tank
Kimya sektöründen, kozmetik ve gıdaya kadar pek çok farklı sektörde kullanılan paslanmaz tanklar; fermantasyon aşamasındaki şaraplardan içlerinde bambaşka bir lezzet barındıran çikolatalara kadar birbirinden farklı ürünleri hem üretici firma adına muhafaza etmekte hem de üretilenlerin en sağlıklı şekilde tüketicilerin beğenisine sunulmalarını sağlamaktadır.
Detaylı Gör
Sepetinizde şuan ürün var