Paslanmaz Tank

Paylaş
Selçuk KAYA - 13 February 2020

Kimya sektöründen, kozmetik ve gıdaya kadar pek çok farklı sektörde kullanılan paslanmaz tanklar; fermantasyon aşamasındaki şaraplardan içlerinde bambaşka bir lezzet barındıran çikolatalara kadar birbirinden farklı ürünleri hem üretici firma adına muhafaza etmekte hem de üretilenlerin en sağlıklı şekilde tüketicilerin beğenisine sunulmalarını sağlamaktadır.

​Paslanmaz tank tüm hijyenik koşullar göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup süt ve süt ürünlerini de aynı koşullarda aynı titizlikle korumakta ve peynir imalatı konusunda da aktif bir rol oynamaktadır.

Paslanmaz Tank İmalatı Müşteri istekleri doğrultusunda farklı standart ve boyutlarda hazırlanabilen paslanmaz tank; bira ve şarap yapımları, meyve suyu imalatı, çikolata üretimi, süt ve süt ürünleri imalatı konusunda üreticinin yanında olmakta, işlemler sırasında kullanılan katı-sıvı maddeleri basınç, sıcaklık gibi koşulları göz önünde bulundurarak muhafaza etmektedir.

Paslanmaz tank imalatında; paslanmaz çelik kullanılmakta bunun yanında karıştırıcılı krom tanklar, soğutmalı ısıtmalı tanklar, izolasyonlu krom tanklar da üretilmektedir.

Sektörün Vazgeçilmezi Paslanmaz Tanklar

Birçok sektörde üretim ve muhafaza etme aşamasında beğeniyle kullanılan paslanmaz tank; bal endüstrisinde de balları süzme, asıl lezzetleri kazanmaları için yapılan dinlendirme ve tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen sürede gereken depolama aşamalarında kullanılmaktadır.

Kimya ve kozmetik sektörleri için de üretim safhası, ürünleri karıştırma ve mevcut ürünleri depolama üzerine tasarlanan paslanmaz tank üretilmiştir. Son teknoloji göz önünde bulundurularak üretilen paslanmaz tanklar; gerek üretim aşamasında çalışan kişilerin gerekse işverenlerin yükünü azaltmak, çalışma sürelerini kısaltmak için üretilmiş olup her sektörde adını her geçen gün daha fazla duyurmaktadır.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var