Paslanmaz depoların kullanım alanları

Paylaş
Editör - 10 September 2021

Paslanmaz depoların kullanım alanları nerelerdir?

Paslanmaz su deposu ürünlerimiz farklı kullanım alanlarına sahiptir. Deponun üretiminde kullanılan paslanma yapmayan krom sac gövdesi ile siteler, kreşler ve fabrikalarda temiz içme suyu deposu olarak kullanmak için ideal yapıdadır. Özellikle temiz içme suyu depolamak ve uzun süreli su kullanımı sağlayabilmesi sayesinde tercih edilen paslanmaz depo ürünlerimiz farklı sıvı depolama işlemleri içinde kullanılabilmektedir. Paslanmaz krom depo modellerimiz bağ, bahçe, ev, apartman, siteler, okul, kreş, plaza, avm, şantiye, inşaat alanı, ofis ve fabrika gibi insanların genel olarak bulunduğu her alanda sağlıklı su depolama çözümü olarak kullanıma uygundur. Geniş kullanım alanına sahip olan depo çeşitlerimiz ile her türlü sıvı depolama işleminizi yapabilirsiniz.

Paslanmaz su deposu

Paslanmaz krom depo veya diğer adıyla paslanmaz çelik depo ürünlerimiz nikel karışımlı AISI 304 L ve müşteri isteklerine uygun olarak AISI 316 L paslanmaz saç kullanılarak üretilmektedir. Üretim esnasında deponun belli başlı bölgelerinde birleştirme ve kaynak işlemleri yapılmaktadır. Bu birleştirme işlemleri argon gazı adı verilen kaynak ile yapıldığından dolayı birleşim yerleri daha dayanıklı ve sızdırmaz yapıya kavuşmaktadır. Firmamız 500 litreden 100.000 litre kapasiteye kadar dik silindir, yatay silindir veya dört köşeli prizmatik modellerde paslanmaz depoların üretimini yapmakta ve deponun kullanım alanına göre çeşitli özellikler ekleyerek ihtiyacınıza uygun yapıya getirmektedir. Büyük endüstriyel tesislerde 100.000 litreden daha yüksek sıvı depolama alanı ihtiyacı oluştuğunda birden fazla paslanmaz krom depoyu birbirine gerekli ekipmanlar ile bağlayarak yüksek kapasitelerde depolama alanı oluşturabilirsiniz. İsteğinize uygun olarak depolarımız yerinde montaj hizmeti ile geçiş alanı dar veya tek parça paslanmaz tankın geçişinin imkanı olmadığı durumlarda bulunduğunuz alanda montajı yapılacak şekilde üretimleri tamamlanabilmektedir. Firmamız her türlü ihtiyaçlarınız için hazır veya özel projelendirilmiş paslanmaz depo üretimleri yapmaktadır.

Paslanmaz depolar ne için kullanılır?

Karmod Kompozit uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve alanında uzman isimler ile yaptığı çalışmalar sonucunda paslanmaz depo imalatında dünya standartlarındaki üretimiyle her zaman iddialıdır. Firmamız 500 litreden 100.000 litre kapasiteye kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle üretilen paslanmaz tank modelleri ile su tankı, süt tankı, meyve suyu tankı, zeytinyağı tankı, sirke tankı, pekmez tankı, çikolata tankı, kimyasal tank, asit tankı, glikoz tankı, deterjan tankı, akaryakıt tankı, mazot deposu ve benzin deposu gibi depolama ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir. Standart ürünler veya karıştırıcılı özelliklere sahip depo üretimlerimiz yapılmaktadır. Her türlü sıvının depolanmasına uygun olan tanklarımız sizlerin isteklerinize ve sıvı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için uzman personellerimiz tarafından üretilmektedir.

 

Paslanmaz krom depoların özellikleri nedir?

 

Paslanmaz su deposu veya diğer bir adıyla paslanmaz krom depo ürünlerimiz kimyasal reaksiyonlarda 400°C kadar dayanmaktadır. Yapı olarak mekanik dirence, sürtünmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Nikel karışımlı 1. kalite paslanmaz sac malzemeden üretilen sıvı deposu ürünlerimiz AISI 304 L kalite veya opsiyonel olarak AISI 316 L kalite malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan argon gazı kaynağı ile paslanmaya karşı gövdesi ve birleşim yerleri dayanıklıdır.

Paslanmaz krom depoların genel özellikleri:

 • ● Gıdaya uygun AISI 304 L ve AISI 316 L kalite paslanmaz çelik sacdan üretilmektedir.
 • ● Paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklıdır.
 • ● Argon kaynağı ile birleşim yerleri kaynatıldığı için kesinlikle sızdırma yapmaz.
 • ● Depo iç yüzeyi kaygan ve pürüzsüzdür. Kolay bir şekilde kir tutmaz.
 • ● Depo dış yüzeyi pürüzsüz yapıdadır. İnsan sağlığına zarar verebilecek çapaklanma gibi durumlar oluşmamaktadır.
 • ● 500 litreden 100.000 litreye kadar ihtiyaç duyulan tonajlarda üretimi yapılır.
 • ● Depolarda hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları, kapak alanları ve seviye göstergesi gibi malzemeler ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
 • ● Paslanmaz depo içerisine girilerek temizlik, bakım ve onarım gibi çalışmalar yapmak için uygun genişlikte menhol (kapak) mevcuttur.
 • ● Depolar arası bağlantıya uygundur. Birden fazla depo sorunsuz şekilde bir arada kullanılabilir.
 • ● Dikey silindirik, yatay silindirik veya köşeli prizmatik modellerde imal edilebilir. Üretilecek depoların ayaklı ve ayaksız modelleri mevcuttur.
 • ● Yerinde montaj hizmeti ile paslanmaz su deposunun girişi dar alanlardan bütün olarak girmesi imkânsız olan durumlarda parça parça malzemeler depo alanına alınarak argon kaynağı ile yerinde birleştirme işlemi yapılarak depo üretimi tamamlanır.
 • ● Karıştırıcılı olarak imal edilebilmektedir.
İletişim Formu

 

Sizin için seçtiğimiz paslanmaz depolar

 

Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz tarafından en çok incelenen paslanmaz depo modellerini hızlı bir şekilde inceleyebilir ve teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Paslanmaz Dikey Depolar
Paslanmaz Dikey Depo 500 Litre
Paslanmaz Dikey Depo 500 Litre
Detaylı Gör
500 Litre
Paslanmaz Yatay Depolar
Paslanmaz Yatay Depo 1 Ton
Paslanmaz Yatay Depo 1 Ton
Detaylı Gör
1 Ton
Paslanmaz Dikey Depolar
Paslanmaz Dikey Depo 3 Ton
Paslanmaz Dikey Depo 3 Ton
Detaylı Gör
3 Ton
Paslanmaz Yatay Depolar
Paslanmaz Yatay Depo 1 Ton
Paslanmaz Yatay Depo 1 Ton
Detaylı Gör
1 Ton
Paslanmaz Dikey Depolar
Paslanmaz Dikey Depo 7 Ton
Paslanmaz Dikey Depo 7 Ton
Detaylı Gör
7 Ton
Paslanmaz Dikey Depolar
Paslanmaz Dikey Depo 25 Ton
Paslanmaz Dikey Depo 25 Ton
Detaylı Gör
25 Ton
Paslanmaz Prizmatik Depolar
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 10 Ton
Detaylı Gör
10 Ton
Paslanmaz Dikey Depolar
Paslanmaz Dikey Depo 15 Ton
Paslanmaz Dikey Depo 15 Ton
Detaylı Gör
15 Ton
Paslanmaz Prizmatik Depolar
Prizmatik Paslanmaz Depo 60 Ton
Prizmatik Paslanmaz Depo 60 Ton
Detaylı Gör
60 Ton
Sepetinizde şuan ürün var