Paslanmaz Depoların Kullanım Alanı

Paylaş
Selçuk Kaya - 29 Temmuz 2020

PASLANMAZ DEPOLARIN KULLANIM ALANI NERELERDİR?

Paslanmaz krom depolar; bağ, bahçe, ev, apartman, siteler, okul, kreş, plaza, avm, şantiye, inşaat alanı, fabrika, işyerleri gibi insanların genel olarak kullandığı her alanda sağlıklı kullanım için uygundur. Geniş kullanım alanına sahip olan paslanmaz depo ürünlerimiz ile her türlü sıvı depolama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PASLANMAZ DEPO

Paslanmaz krom depo ürünlerimiz farklı kullanım alanlarına sahiptir. Paslanmaz krom – çelik depolarımız nikel karışımlı 304 L (opsiyonel olarak 316 L) çelikten üretilmektedir. Üretim esnasında deponun belli başlı bölgelerinde birleştirme ve kaynak işlemleri yapılmaktadır. Bu birleştirme işlemleri argon gazı adı verilen kaynak ile yapıldığından dolayı birleşim yerleri daha dayanıklı ve sızdırmaz yapıya kavuşmaktadır.

500 litreden 100.000 litreye (100 ton) kadar dikey, yatay veya prizmatik olarak depolarımız paslanmaz deponun kullanım alanına göre çeşitli özellikler eklenerek üretilebilmektedir. Birden fazla paslanmaz depoyu birbirine bağlayarak yüksek kapasitelerde depolama alanı oluşturabilirsiniz. İsteğinize uygun olarak paslanmaz depolarımız yerinde montaj hizmeti ile de üretilebilmektedir. Firmamız her türlü ihtiyaçlarınız için hazır paslanmaz depo ve özel projelendirilmiş paslanmaz depo üretimleri yapmaktadır.

PASLANMAZ DEPOLAR NE İÇİN KULLANILIR?

Paslanmaz depo ürünlerimiz su tankı, süt tankı, meyve suyu tankı, zeytinyağı tankı, sirke tankı, pekmez tankı, çikolata tankı, kimyasal tank, asit tankı, glikoz tankı, mazot deposu, benzin deposu, akaryakıt tankeri vb. gibi standart veya karıştırıcılı özelliklerde üretilmektedir. Her türlü sıvının depolanmasına uygun olan depolarımız sizlerin istekleri doğrultusunda uzman personellerimiz tarafından üretilmektedir.

PASLANMAZ KROM DEPOLARIN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Paslanmaz krom depo veya diğer bir adıyla paslanmaz çelik depo ürünlerimiz kimyasal reaksiyonlarda 400°C kadar dayanmaktadır. Yapı olarak mekanik dirence, sürtünmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Nikel karışımlı 1. kalite malzemeden üretilen paslanmaz depo ürünlerimiz 304 L kalite veya 316 L kaliteden üretilebilmektedir. Kullanılan argon gazı kaynağı ile paslanmaya karşı dirençlidir.

Sepetinizde şuan ürün var