Krom Tank Fiyatları

Paylaş
- 19 Mart 2021

KROM TANKLAR ve FİYATLARI

Gürcistan, Almanya, Kazakistan, Irak, Belçika gibi pek çok ülkeye ihraç edilen krom tanklar çok yönlü bir özelliğe sahip olup depolama amacıyla farklı sektörlerde kullanılmaktadır.

Krom Tankların Kullanım Alanları

Krom tanklar; zeytinyağı üretiminden süt ve süt ürünlerine, alkollü içki imalatından kimya sektörünü kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Zeytinyağı endüstrisinde kullanılan krom tank fiyatları; 4.000 TL ile 60.000 TL arasında bir değişkenlik göstermektedir. Zeytinyağının kendisine has özelliklerini kaybetmeden hijyenik koşullarda saklanmasını sağlayan krom tanklar hem üretim hem de depolama aşamasında kullanılmaktadır.

Yuvarlak ya da oval olarak üretilen tanklar oldukça dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Havalandırma ve seviye göstergeleri de bulunan krom tank fiyatları, üretilen tankın boyutuna, kullanım amacına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik arz etmektedir.

Süt ve süt ürünlerinin imalatında kullanılan krom tankların asıl amacı ise ürünlerin uzun süre hijyenik koşullarda muhafaza edilmesini ve depolanmasını sağlamaktır. Araç üstü taşımalar için de kullanılan krom tank fiyatları tankın kapasitesine yani hacmine göre değişmektedir. Örneğin; 3 tonluk bir süt nakil tankının fiyatı 8,000TL'den başlayabilmektedir.

Birçok Sektörün Vazgeçilmezi Krom Tanklar Kimya sektörü için büyük bir öneme sahip olan krom tanklar; ürünlerin hazırlanma, karıştırma ve depolanma gibi pek çok safhasında kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğe sahip olan krom tank fiyatları kullanılan sektöre göre değişir.

Krom tanklar su depolamak amacıyla da kullanılmaktadır. Depolama noktasında kullanılan krom tank fiyatları içerisine koyulacak maddeye göre farklılık gösteren üretimler gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple ürüne göre depo üretimi gerçekleştirilmektedir.  Ayrıntılı bilgilendirme ve teklif almak için satış departmanlarımız ile iletişime geçmeniz rica olunur.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var