Krom Su Deposu Fiyatları

Paylaş
- 26 February 2021

En Uygun Krom Su Deposu Fiyatları

Su depoları temiz, bakteri üretmeyen ve suyun kalitesini uzun süre muhafaza eden kalitede olmalıdır. Krom su depoları insan sağlığı için en etkili su depolamayı sağlayan dayanıklı ve hijyenik ürünler olarak tercih edilmektedir. Krom su deposu fiyatları ölçülerine göre değişmekte ve her depoya uygun ebatlarda müşterilere sunulmaktadır. Deponuza uygun krom su deposu fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilir, dikey, yatay veya prizmatik su depolarından birini seçerek su depolama sorununuza profesyonel bir çözüm bulabilirsiniz.

Krom Su Deposu Çeşitleri

Yatay Krom Su Depoları: 110-2.850 mm arası boylarda ve sac kalınlığı 1,5-2 mm olan depolardır.
Dikey Krom Su Depoları: Yüksekliği 75-4.735 mm arası olup, sac kalınlığı yine 1,5-2 mm arasıdır.
Krom su deposu fiyatları en, boy ve yüksekliklerine göre değişir.
Prizmatik Krom Su Depoları: 1.000x1.000x1.000 mm ile 4.000x7.000x2.480 mm arası ebatlarda olup birçok sektörde kullanılmaktadır.

 

İletişim Formu

Mikrop barındırmayan ve kir tutmayan krom su depoları, güneş ışığına dayanıklı ve suyu uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza eden depolar olarak birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Su sıkıntısına son vermek krom su depoları ile mümkündür. Ekonomik krom su deposu fiyatları ile satın alacağınız su depolarında dilediğiniz kadar suyu depolayabilir, kullanacağınız zaman depolandığı günkü kalitede suyunuzu kullanabilirsiniz. Krom su deposu fiyatları ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen firmamızı arayın.

Sepetinizde şuan ürün var